| Pustiu_Gabryel_1998 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si cand vreau sa fac o poza sa sa filmez imi da o eroare cand mi se deschide aparatul foto...gen "eroare la aparatul foto"...ce pot sa fac?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Salut, si eu am tot un Samsung Galaxy S3, si nu mi-a dat aceasta eroare deloc pana acuma, dar cred ca este din cauza celor de la care ai cumparat telefonul, adica, are un defect. Daca mai este in garantie, zis ca il duci la magazinul de la care l-ai cumparat, sau in caz ca l-ai luat de pe un site si ai garantie la el, poti sa il returnezi.

| Pustiu_Gabryel_1998 explică (pentru iRobby):

Aa l-am cumparat de la cineva...