| balitaraul a întrebat:

am un Samsung galaxy trend plus și am niște probleme interne și vreau sa îl dau la garanție sa îl duca la servis, dar am și o crapatura pe ecran și nu știu dacă mi-l primești spuneți va rog ca nu mai suport fără telefon îl primește sau nu
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Stf_Ionut_1997 a răspuns:

Pai incearca si zi ca vrei doar problema interna sa o rezonve nu si cea externa ( adica ecranul fisurat ) ca daca zici si de crapatura s-ar putea sa ti-l scoata din garantie

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De primit, îl primeşte happy

Dar, depinde de ce "probleme interne" interne este vorba; este posibil să trebuiască să PLĂTEŞTI reparaţia ( în cazul în care se consideră că acele "probleme interne" se datorează unor şocuri mecanice ( căderi, lovire, trântire, etc. )!

Toate cele bune!