| crystian98 a întrebat:

am un sgs+ si mi-am cumparat un card de 16gb si vreau sa stiu de ce numi salveza tot ce deascarc pe card mi le baga pe sd intern adica cardul telefonului, de curand mi-am luat jocul 9mm si de geaba nu-mi merge l-am descarcat tot intru in el si nimic nu imi apare cele 3 sau 4 butoane.Dau funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| xBest a răspuns:

Am si eu aceeasi problema cu sgs3 am intrebat si eu niste specialisti si mi-au zis asa " sgs3 are o memorie interna de 16/32/64gb asa ca pe cardul de memorie se pot baga doar fisierele multimedia aplicatii si jocuri nu." Din pacate asta se aplica si la sgs1 si sgs2.