| eduardooo a întrebat:

am un SONY Xperia, si vreau sa ma conectez la wirless.am putere semnal EXCELENTA da imi cere ceva cod, imi scrie ceva ca ii securizat cu WEP nu stiu... Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Pai ar trebui sa introduci codul de la wireless, daca nu e netul tau slabe sanse sa te connectezi pe reteaua aia.

| michael5813 a răspuns:

Introdu codul routerului la care vrei sa te conectezi daca e vorba de wifi la tine acasa daca nu... slabute sanse sa te poti conecta la routerul altcuiva fara a sti codul corect! mare majoritate isi paroleaza routerul!

| dulgherunicu a răspuns:

Daca este routerul tau keia o gasesti pe spatele routerului

| mirlanul a răspuns:

Umbla la setari la wireless dai acola si fi atent apoi activezi wireless