| HelenElen a întrebat:

Sall TPU, am un telefon Lenovo A536 si de cateva zile nu mai pot sa vad videoclipurile mele din telefon! Am crezut ca e din cauza la memorie am sters multe poze, aplicatii dar degeaba! Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Anonimmus234 a răspuns:

Cred ca se intampla asta din cauza aplicatiilor de curatare.E posibil sa fi bifat ceva din greseala si sa nu mai poti reda videoclipurile, si fiecare video apare ca o poza cu semnul de difuzare, care clar nu merge.