| PurpleKusH a întrebat:

am un telefon Samsung Gt-F480 si am netul pe cartela am facut toate setarile merge bine google youtube dar cand vreau sa descarc aplicatia pentru facebook scrie nepotrivire continut deci pe mobil pot intra pe facebook doar dac aintru pe google si scriu facebook dar eu vreau aplicatia pls

Cine ma ajuta Fundaa! mersi!

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si am downloadat facebook-ul de pe un alt site/market- de aici:

http://www.androiddrawer.com/18774/download-facebook-11-0-0-11-23-app-apk/

sper sa iti mearga

| kteichd a răspuns (pentru kteichd):

Vezi ca scrie in dreapta "Download this version(19 mb)" e cu verde patratul, apesi acolo si se downloadeaza dupa trebuie doar sa instalezi