| Gabriel_Grigore_1994 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson k330 si are putina memorie interna.Nu stiti un site de unde pot descarca muzica cu memorie mica?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Modifica orice melodie vrei cu ajutorul Nero Wave editor sau alte programe care micsoreaza melodiile. Nu le scurteaza, dar scad calitatea. Le faci pe toate in 128kbps si o sa fie mici. Le poti face chiar mai mici, dar nu se mai aud bine. Gasesti melodii taiate la 30 de secunde pe zedge.

| BANN3R a răspuns:

Eu aveam un program, MP3 Gold parca se chema. Acel soft facea melodiile sa ocupe mai putin

| Suteu a răspuns:

Poti intra de pe telefonul tau, pe net iar de acolo intri pe waptrick, pentru ca sunt melodii micutse si full, ma refer la o melodie intreaga la 1, 5 mg pana la 2.