| Plesa_George_2000 a întrebat:

as dori sa achizitionez un Samsung galaxy trend plus.se merita? e bun pentru gaming?
cei care au acest telefon sa-mi zica daca le-au mers urmatoarele jocuri:
asphalt 8
farming simulator 2015
fifa 15
minecraft.
funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest telefon este foarte slab comparativ cu pretenţiile pe care le ai vizavi de jocuri :(
NU va putea rula astfel de jocuri - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_2_s7582-5876.php

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Apocaliptic a răspuns:

Asphalt 8 pe Samsung galaxy trend plus? laughing Frate, nici macar Angry Birds Go nu merge cum trebuie. Iati, daca gasesti, un Samsung galaxy S2 ca merg destul de bine jocurile mentionate de tine, sau daca nu, un Allview ca sunt Allview-uri pe la pretul ala care ruleaza jocuri destul de mari...

| TheCosmin02 a răspuns:

Tatal meu il are, eu am s4 happy

da merg dar cu lag si de ex angly birds go nici nu poti sa te joci la ce lag are!

in rest pentru net, gps... se misca bine dar si ele cu putin lag

nu ti-l recomand dar daca nu iti permiti nici macar un s2 e bun fata de alte firme de telefoane (ex: Nokia, alviwev Motorola...

| TheCosmin02 a răspuns (pentru TheCosmin02):

Eu acum am facut un fel de comparatie intre ala si s4 dar fata de altele mai proaste e destul de bun (nu ma refer la s5, note3, note4...)