| Ateistu a întrebat:

Sall TPU
As dori sa imi achizionez noul Samsung galaxy s5
Am cateva intrebari : cam cat o sa fie pretul
Cand o sa apara in Romania?
Am un Samsung galaxy s4 am card de 64 gb oare merge si pe Samsung galaxy s5 am citit ca in s5 intre 128 gb micro sd card
Sa aveti o zi/noapte Buna

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Habar nu am cat o sa fie pretul.
Da, merge card de 64GB, suporta pana la 128GB.

| Andreyok a răspuns:

Pretul o sa fie in jur de 3000 lei. O sa para pe parcursul anului. Merge cardulwinking

| Valy_ValenTin_1988_OKTS a răspuns:

Cred ca ar fi pe la 700euro dar o sa se ieftineasca repede in Romania o sa apara cam intro luna asa in Spania a aparut dejabig grin si da o sa intre card

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Va fi disponibil pe 11 aprilie. Il poti precomanda aici
http://www.lumeadigitala.ro/samsung-galaxy-s5 si precomanda-l. Costa 3, 159 lei.