| viorelx a întrebat:

as dori sa ma ajutati, de curand mi-a luat un Allview p3 alldro cu android 2.3.5 512 mb ram si as dori sa-i fac upgrade la android la 2.3.7, 4.03 sau 4.1.1 o versiune de android mai buna pentru ca telefonul e destul de bun si cred ca ar merge o versiune mai mare pe el, du funda cine ma ajuta.

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Procesor
670 Mhz AMR11

Cred că hardware-ul său bazat pe un single core la 670 MHz și 512 MB RAM nu suportă cea mai nouă versiune a sistemului de operare mobil dezvoltat de Google. Asta e tot ce am gasit:

http://www.allview.ro/......-firmware/