| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

as vrea sa descarc retrica (telefonul meu este Allview A4 Duo)
Dar atunci cand apas pe instalati imi apare ca nu am spatiu suficient pe dispozitiv desi eu am sters toate fotografiiile (aveam peste 1000)
Ce sa fac? Cel mai folositor raspuns primeste funda!
Apropo nu as putea instala pe calculator retrica si apoi downloada pe telefon?

3 răspunsuri:
| Daiana03 a răspuns:

Daca "nu ai suficient spatiu pe dispozitiv", inseamna ca pe langa multe poze, mai ai multe melodii, aplicatii, etc. Incearca sa iti iei un card de memorie, altfel nu cred ca va merge.

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru Daiana03):

Am card SD

| Daiana03 a răspuns (pentru AndreeaAndreutza48):

Inchide-ti telefonul si deschide-l din nou, dupa care incearca iar. Daca nu merge inseamna ca ai ceva de dimensiune mare si nu mai ai spatitu.