| ediking03 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa dezactivez serviciul muziton de la cosmote va rog frumos dati-mi un link sau o idee funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| hiroyoshi577 a răspuns:

Serviciul Muziton poate fi dezactivat sunând la Serviciul de Relaţii cu Clienţii COSMOTE, la numărul 1234 şi solicitând acest lucru reprezentatului Serviciului de Relaţii cu Clienţii. Nu se poate altfel.

2 răspunsuri:
| PartyClatita a răspuns:

Lasi sa expire extraoptiunea... daca e extraoptiune, nu stiu bine.

| ediking03 explică:

Fundaala hiroyoshi577