| Bivolan_Florin_1994 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un Samsung galaxy s5...Acum o saptamana s-a lansat s6.Cam cand credeti ca o sa inceapa sa scada preturile la s5? Si cam cat ar scadea?
Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| Drack550 a răspuns:

In momentul de fata este aproximativ 1800 de lei, nu o sa scada foarte mult, cel mult 100 de lei si in orice caz nu prea curand. Poti sa astepti daca ai rabdare pana de Blackfriday si il poti lua cu vreo vreo 1400-1500.

| Bivolan_Florin_1994 explică (pentru Drack550):

Multumesc pentru raspuns!happy Eu as vrea sa il iau la abonament si acum la un abonament de 20 euro e 1400 lei...Cred ca o sa mai astept pana la vara si dupa aceea o sa il iauhappy

| Bivolan_Florin_1994 explică (pentru Drack550):

Imi poti spune parerea ta despre HTC Desire 820? Tehnic stiu ca ruleaza fara probleme toate aplicatiile, dar as vrea sa stiu daca spatele si marginile din policarbonat sunt durabile.Adica daca imi cade din mana sa nu se sparga sau sa se sgarie.

| Drack550 a răspuns (pentru Bivolan_Florin_1994):

"Imi poti spune parerea ta despre HTC Desire 820?"Este un telefon care le are pe toate, am avut si eu unul in mana vreo 2 ore si am fost foarte surprins de el, nu vei regreta daca il vei cumpara. Legat de spate si margini ele sunt rezistente la un anumit grad de soc si forta care li se exercita dar acum depinde cum iti cade, de unde, pe ce iti cade.Mai bine te gandesti ca nu o sa se sparga si zgarie si sa ai grija de el.Succes! Daca mai ai intrebari legat de telefoane sunt dispus sa iti raspuns.Ma gasesti aici silviuzomby@yahoo.com/office@spiridonsilviu.com sau http://spiridonsilviu.com