| thisgirl a întrebat:

Sall TPU

As vrea sa imi cumpar un nou telefon si sunt indecisa. Care este mai bun dintre : Samsung Galaxy A5 sau Samsung Galaxy Alpha?
In caz ca stiti telefoane mai bune decat acelea ( nici foarte scumpe ) sa imi spuneti

Funda >:

Răspuns Câştigător
| RazvyEagle30 a răspuns:

Samsung Galaxy Alpha. In primul rand, are octa-core si arata mult mai bine ( parerea mea ) face pozele ca un s6 si ii poti baga android 5.0.1. Alpha-ul are memoria de 32 si ii poti baga orice fel de card.
Acest telefon are si un defect:Trebuie sa ii bagi mini-SIM (trebuie sa te duci la un specialist sa iti taie din cartela
Dar, ca altfel nu incape)

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Alpha deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ww8xj8.php

Toate cele bune!