| bogdanburdea a întrebat:

As vrea sa stiu care telefon e mai bun dintre
Orange Nivo
Samsung galaxy trend life
Nokia lumia 520

Dau funda

3 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa folosesti.
Daca mai mult pentru jocuri atunci Orange Nivo sau Samsung Galaxy. Daca mai putin pentru jocuri, si mai mult pentru net si mesaje/apeluri atunci Nokia happy

| Gâzuţa a răspuns:

Eu zic ca e mai bun Samsung. eu am avut de ambele feluri, si pot spune clar ca sunt mult mai multumita de Samsung si ca e mult mai rezistent

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Ba,, uni nu stiu ce vorbesc,, cum draq sa fie mai rezistent Samsung ca Nokia,, ai avut macar Nokia,, eu as alege lumia, este cel mai bun,, darpentru jocuri as alege nivo,, mai bun decat galaxy