| GigoloDeDoiBani a întrebat:

As vrea sa stiu daca am abonament la COSMOTE poti sa iei un telefon la 1 euro cum era si sa ramai la acest abonament thinking pentru ca vr sa imi iau galaxy s3 plzz happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Da, atunci ar trebui să se poată, cu PRELUNGIREA abonamentului pe încă 2 ani.

O zi frumoasă.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La Cosmote NU sunt telefoane la 1 euro!

Cel mai mic preţ pentru Samsung I9300 Galaxy S III este de 499 lei, la abonament Smart XXL+ pe 24 de luni/2 ani - vezi linkul :
http://www.cosmote.ro/......ffers.aspx

Toate cele bune.

| GigoloDeDoiBani explică (pentru bursuc001):

Si daca am deja abonament cu minute nelimitate 60 euro pe luna mai pot sa-mil iau la 499 lei?

| bursuc001 a răspuns (pentru GigoloDeDoiBani):

Da, atunci ar trebui să se poată, cu PRELUNGIREA abonamentului pe încă 2 ani.

O zi frumoasă.