| BIZAR555 a întrebat:

Sall TPU, as vrea si eu sa-mi fac update la Samsung Wave 7230 de la bada 1.1 as vrea sa trec la bada 2.0, dar nu stiu cum... Am incercat prin Samsung Kies dar zice ca nu gaseste update-ul, dar am vazut pe YouTube wave 723 cu bada 2.0 ...Cine ma poate ajuta si pe mine pas cu pas, are o funda! MULTUMESC. happy

1 răspuns:
| ArekkusuKage a răspuns:

Pai

are sistem de operare un fel de android
du-te in setari si cauta unudeva setarile telefonului unde scrie versiune etc... si la software trebuie sa iti apara un ubdate