| RazvanGRS a întrebat:

azi mi.am luat un Vodafone Smart 3, nu m.am jucat pe el toata ziua da seara am inceput sa descarc jocuri de pe magazin play telefonul are adroid jeally bean si jucanduma s-a blocat iar acum cand incerc sa-l deblochez nu merge si merg butanele de deblocare sau volum da nu merege touchul ca sa zic asa va rog ajutati-ma urgent! DAU FUNDA URGNET!

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Eroare de soft, necesita resoftare( gratis daca ai garantie la el, daca nu 25ron la service-urile de cartier ).