| bormanelclau a întrebat:

Care e mai bun? Nokia Lumia 520 sau Samsung galaxy trend line. FUNDA

3 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Nokia Lumia 520, e un telefon foarte frumos si cu Windows phone 8

| ChRoM a răspuns:

Depinde, Samsung are mai multe aplicatii deoarece are android, dar dintre acestea doua eu ti-as sugera Nokia, sistemul de operare este mai stabil, imi place materialul din care este facut si parca arata mai bine happy

| lucacicatalin1 a răspuns:

Am avut ambele telefoane...si samsungul pot sa zic ca arr un design supertb si merge foarte bine toata problema la el eßte ca nu are senzor de proximitatr iar Nokia din punct de vedere de soft merge super doar ca este sarac in aplicatii happy si o sa te plictisedti foarte repede de el asa am patit si eu...eu acum rulez pe un Alcatel 991 si sunt ft multumit de el dar eu iti sugerez Samsung galaxy trend lite