| anonim_4396 a întrebat:

Cat ar costa schimbarea display-ului la o replica de iphone 4s model i68+ i9+ 4GS modelul cu WiFi. Si daca duc telefonul la GSM il schimba ei acolo? Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Mai mult de 50 de lei nu, plus că este replică...sunt şi mai scumpe dar n-ai modelul original şi displey-ul este tot neoriginal.

3 răspunsuri:
| nikappa a răspuns:

Fie replica, fie original pretul este tot ala... iar ti.l schimba si la gsm

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru nikappa):

Cum sa fie frate acelasi pret? tu compari un Iphone 4s fake cu un original?

| Cosmy_Cosmin_1997 a răspuns:

Voi nu va dati seama? am iphone 4s si daca ti-se sctrica display-ul nu ii intereseaza ca e fake sau nu tot aceeasi bani te costa