| SlickyOMG a întrebat:

Ce credeți despre Samsung Galaxy J3 2016? Merge bine?

Răspuns Câştigător
| IamTheDevil a răspuns:

Se misca destul de bine, dar sa ai mare grija sa nu il scapi pe jos sau sa il lovesti, e neaparat sa ii pui folie si husa pentru ca un prieten a reusit sa-l sparga de 3 ori intr-un an, nu e foarte rezistent. Totusi, nu as recomanda J-urile pentru ca si eu am Samsung Galaxy J5 2016 si la inceput mi-a mers foarte bine, eram uimit de performanta lui. Dupa 6-7 luni incepe sa mearga greu, sa se blocheze, etc. Mai bine strangi bani si iti iei ceva mai bun

4 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Tocmai ce mi-a venit un j7 2017, iar dupa 2 zile mi-am dat seama ca J-urile sunt smartphonurile saracilor. Cam asta ar fi traducerea. Totusi costa si astea dpmdv o caruta de bani. Mai puneam 100€ si luam s7 edge. Da-s roman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un prieten care are Samsung J3 2016, şi îi merge foarte bine, se încarcă repede internetul, bateria ține, dar te sfătuiesc să îți cumperi un card de memorie de minim 4 GB dacă vrei să îți pui pe el muzică, jocuri, documente...

| Ionute2018 a răspuns:

Da nu o sa ai probleme însă nu e cea mai mare performanța dar e ok

| xxalexaa a răspuns:

E ok telefonul, are o ruda. Merge destul de repede, se incarca repede, etc. Dar ia-ti unul cu memorie mai mare.