| dynamik a întrebat:

Sall TPU
Ce pareri aveti despre Huawei U8850 Vision.(cat tine bateria?)
Funda

3 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Nu am avut acest tip de Huawei; bateria celui care l-am avut eu a tinut foarte mult ( il incarcam odata la minim 1 saptamana desi vorbeam mult la telefon ). De acest tip nu stiu ce sa zic.

| bcalex96 a răspuns:

Salut. Stiu ca raspunsul e cam tarziu dat am luat acest telefon acum o luna pentru ca mi s-a parut performante bune la un pret accesibil, sincer nu il regret.Bateria tine o zi daca te joci continuu pe el daca nu 3 zile max, eu il incarc cam la 2 zile merg nenumarate aplicatii chiar daca android e GingerBread ci nu JellyBean, deci eu unul sunt foarte multumit un minus ar fi ca iti trebuie un card SD de minim 4GB (fara card nu filmeaza si nu face poze, si nu poti instala jocuri mari cum ar fi GTA, Asphalt 6-7, iron man si altele ). Daca pe acest telefon merge GTA si dupa cum sti GTA este o aplicatie cat de cat greoaie eu zic ca e destul de bun, acum depinde de preferintele tale( asta daca nu ti-ai cumparat telefon pana acum)

| Marin46 a răspuns:

Salut! Am acest telefon de o saptamana si tine bateria destul de mult, depinde cum il folosesti. Daca te joci mult pe el se consuma intr-o zi, doua, dar daca nu prea il folosesti te tine aproape o saptamana!