| GaByScream a întrebat:

Curand imi iau telefon de la eMag si imi da o cartela Vodafone gratuita care are oferta 100mb internet, 2000 minute in retea si 25 minute nationale valabile 31 zile(o luna). Acea oferta merge reanoita pe fiecare luna? sau e valabila doar o luna? FUUNNNDDAAA! si ce parere aveti de cei de la eMag?

Răspuns Câştigător
| TiReXdEpEnEt a răspuns:

Buna! Sa stii ca si eu acum de curand mi-am cumparat un Samsung Galaxy Y duos...Si am primit o cartela Vodafone optiunea merge doar o luna dupa activare dau dupa aceea daca vrei poti sa ti-o rencarci. Sa stii ca cei de la eMag sunt foarte rapizi si nu trag teapa cu produsele. Funda?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Chiar astazi mi-a venit S2-ul de la emag.Au fost seriosi, au zis ca imi aduc telefonul miercuri dupa ora 10 si a venit curierul la 10.05 laughing
Am primit si eu acea cartela, eu nu folosesc Vodafone, dar am tinut-o ca sa descarc niste aplicatii si dupa cateva minute s-au dus cei 100mb, iar apoi imi spunea ca trebuie sa o incarc ca sa beneficiez de acele minute.Iti dai seama ca nu e in fiecare luna asa.Eu oricum nu o mai folosesc deloc.
Poti sa-ti comanzi linistit de pe site-ul lor, e cea mai serioasa firma de genul asta.