| MihaicaDan a întrebat:

dati-mi niste exemple de telefoane : care sa aiba wireless,android gingerbread,multitouch, cu ecranul mai mare decat Samgung galaxy Gio. FUNDA! dar sa nu-mi dati exeple de Samsung Galaxy s3 laughing ceva sub 1000 lei

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

LG optimus hub, Motorola motoluxe 4", Sony erricson xperia pro, xperia paly, LG optimus l7 4,3", LG optimus l5, Motorola defy toate sunt sub 100 leiu pe telefonulteu.eu si unele au chiar mai mult decat ai cerut > Bafta

3 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna.
Un telefon foarte bun este cel de la Allview P5 Mini.

http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/p5-mini/descriere/

Este la pret cam cat Samsung Glaxy Gio dar calitatea este de trei ori mai mare.Te las sa te convingi singur.

| VladLungu a răspuns:

Samsung galaxy ace +
Are un prieten si este ff bun.Costa 1000 lei.

| popescu400 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Young Y. e pe BaDa, dar nu e rau, este chiar bun.