| q1werty a întrebat:

de vrio 3-4 zile meam achizitionat un Allview a5 life de la telecom si faza e ca nu tine bateria deloc se descarca vazand cu ochii il incarc de 2 ori pe zi sad ..era ultimul din magazin si era deja desfacut si incarcat si eram si eu grabit si lam luat am garantie 2 anii vreau sa stiu daca bateria mio schimba cu garantia multumesc dau funda!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai fost fraier la faza asta.Si la Telekom.Nu am incredere.Cum puteai sa iei ceva gata desfacut? Nu te-ai gandit ca, fiind desfacut, cineva l-a refuzat? Du-te inapoi la ei si incearca.

| TheTimeKiller a răspuns:

Pe sigiliu/cutie scrie sa nu accepti daca sigiliul e desfacut. Tu ce-ai facut? Exact invers. Incearca sa-l duci la garantie, poate, poate..desi service-ul celor de la Allview e foarte prost si s-ar putea sa vina cu o rezolvare de genul : s-au gasit urme de lichid, garantie anulata.