| amaDEUSGaming a întrebat:

Sall TPU
Deci am un Samsung Galaxy J5(2015) si mi s-a intamplat sa uit modelul si l-am resetat, dupa aceea cand l-am aprins imi cerea contul vechi de la google si eu nu il mai stiam asa ca l-am dus la un centru de raparatii si dupa ce l-am luat, a fost ca si cum la-si lua nou dar stocarea telefonului s-a micsorat inainte imi scria Memorie Totala 8GB iar acum scrie Memorie Totala 4GB dc? si ce pot face sa am din nou 8gb?

1 răspuns:
| cliviuv a răspuns:

Interesanta problema.
Verifica te rog daca corespunde imei-ul din telefon cu cel de pe factura/cutie...
*#06# -iti afiseaza imeiul din telefon