| motanel78 a întrebat:

este bun telefonul Gygabite gsmart m1 v2, dual sim grey as vrea sa stiu daca merita sa dau bani pe el ca la componente este bun da nu stiu daca se merita ca telefon sa il iau

1 răspuns:
| GoronVio a răspuns:

Ca sa iti raspund la intrebare: Da e bun depinde ce te intereseaza!
Dar in schimb eu recomand alt telefon(e): Samsung S6500 Galaxy Mini 2 de exemplu daca nu esti cu jocurile si vrei sa fi la moda este pe culoribig grin si are un pret acesibil
Samsung Galaxy S Duos S7562 superb telefonul! Faci ce vrei tu cu el!