| Badea_George_Sebastyan_1996 a întrebat:

Sall TPU, In urma cu 6 luni am achizitionat un telefon Allview a4all de la altex online, cand a venit curierul de mi-l a adus mi-a dat cutia + un bon, acum telefonul s-a stricat si am garantia dar nu scrie pe garantie altex,nu e semnata,nici-o stampila,,,,,si am pierdut si bonul de la curier care scria numele produsului pretul si magazinul,,, ce ma fac cum pot justifica ca l-am cumparat de la ei?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Nu mai poti sad
Bonul era un bon fiscal.
Poate ai noroc si te mai au in baza de date:

relatiiclienti@altex.ro.

Pune intrebarea acolo cu datele tale cu care ai cumparat telefonul+marca/model/serie data achizitoinarii/livrarii daca o mai stii si cam tot ce tine de cumpararea telefonului.Succes thumbs up
Totusi mai cauta bonul.