| andreirobert15 a întrebat:

iphone 6, 6 plus, Samsung galaxy s6 sau s6 edge?
de ce?
funda!

2 răspunsuri:
| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Samsung galaxy s6 edge. Este super rezistent, desi e curbat (am vazut drop test de la 2.5 m si nu avea nimic) + are doua procesoare : unul de 1.5 ghz si altul de 2.1 ghz. Rar asa telefon. Displayul e senzational si e chiar di rezistent la apa. (Din nou am vazut test)

| Achimut_Aki_1993 a răspuns:

Dupa mine daca ai asa un buget primul meu raspuns ar fi un Allview x2 soul xtreme si iti mai raman bani dar daca chiar vrei unul dintre acelea eu ti.as recomanda s6 (daca vrei sa reziste mai mult) si daca vrei sa arate bine atunci un edge! Dar daca esti fitos sti care e alternativa!