| mazaroi a întrebat:

M am enervat la un joc si am dat cu genunchiul in tableta si acum merge doar un sfert.Ecranul era spart putin acum este mai mult(se vad multe liniute). Spuneti mi poate fi de la display sa mearga doar un sfert de ecran sau ecranul este problema?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, problema este cu nervii tai!
Daca nu loveai tableta, o aveai si acum buna.
Invata sa te comporti ca un copil civilizat si mai multm sa-ti recunosti vina, ca tableta aia nu s-a dat singura de pereti, ci tu ai lovit-o.

| mazaroi explică (pentru Violleta2022):

Aici e sectiunea de sanatate ci telefonie.

| mazaroi explică (pentru Violleta2022):

Aici este sectia de telefonie nu de sanatate *

| Violleta2022 a răspuns (pentru mazaroi):

Poate ar trebui mutat la sectiunea de sanatate, ca tabelta oricum nu mai functioneaza, dar comporatmentul tau tot nu are scuze!

| mazaroi explică:

(nu merge touch screenul dar imaginea se vede)ce este stricat la ea?

| MSM12 a răspuns:

Display-ul este de vina