| razzviy a întrebat:

Ma intrebam daca se merita sa cumvar acest telefon la 1000 lei Allview Dual-Sim P5 Quad, parerea me e ca acest smartphone ii foarte bun, dar nu stiu sigur daca merita sa-l cumpar... si nu as vrea sa fac vreo greseala si sa cumpăr un telefon pe care dupa 3-4 luni sa ma dezamageasca
Daca aveti acest telefon /ati avut va rog lasati un comentariu si explicati-mi daca sa il cumpar/sa nu il cumpar
Raspunsul cel mai bun castiga funda

5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Nu am avut acest telefon insa sunt de parere cu tine: ar merita cumparat. Totusi uite ce iti recomand:

Intri pe aceasta pagina http://bit.ly/GQ2hIp si mergi jos de tot unde vei gasi parerile celor care l-au cumparat deja. Vezi ce cred si ei despre telefon!

| PikachUS a răspuns:

Eu iti recomand altceva. Am avut telefonul si m-a dezamagit total. Mai bine iti iei un iphone 4s la mana doua sau mai pui 200 lei si iti iei sun galaxy s2 nou-nout. Fundita?

| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Samsung s3 sau iphone 4s mai bine de 1000 de ori!

| razzviy explică:

Nu ma pot hotara Andrei sau pikachus
merita funda... ambele sunt la fel de bune rasp laughing

| Andrei_Cristian_1971 a răspuns:

Daca tu il vrei i-atil, da nu se merita de 1000lei iti poti lua un iphone 4s smug parerea mea si Ps : Allview Dual-Sim P5 Quad are unchimio se blocheaza din prima luna de cand la cumparat straight face