| newbie74 a întrebat:

Mi-am cumparat un Sony Ericson XPERIA X10. Eu am toate numerele de telefon bagate pe cartela si cand bag cartela in telefon nu imi apar numerele. Cartela este pusa bine. dau FUNDA pentru cel m-ai bun raspuns PLZ

Răspuns Câştigător
| gaby28ani a răspuns:

Trebuie sa intri in agenta telefonului la setari si sa setezi sa-ti afiseze numerele de pe cartela. ceva de genu...memorie in uz..sim sau tel. si setezi sim. sau sa copiezi toate contactele din sim in tel. e simplu doar ca trebuie sa casti bine ochii

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Sony Ericsson-urile au in general problema asta

| 50deBANI a răspuns:

Trebuie sa iti copiezi toate contactele de pe cartela ta in telefon

| Redul a răspuns:

Salut! Poate ca nu ai pus bine cartela sau le-ai salvat din greseala in telefonul vechi! Oricum verifica daca ai pus bine cartela daca nu du-te la un specialist si iti va rezolva problema!