| SnIpErInVizIBiLE a întrebat:

Mi-am descarcat 8 Ball Pool pe telefon. Cand dau la " Login with Facebook " imi intra in Facebook apoi cand imi intra in joc tot asa e. Adica nu s-a logat pe Facebook. De ce imi face asa? Apropo am jucat 12 levele pe calculator. Dau funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| xAdeushh a răspuns:

Eu zic sa dezinstalezi jocul, sa ii dai un restart la telefon, si dupa sa il inspalezi din nou. Daca nici asa nu merge, eu zic ca nu o sa mearga indiferent de ce i-ai face. happy