| anonim_4396 a întrebat:

Momentan detin un iPhone 5s de 1 an si 2 luni. Eu as vrea sa-l schimb cu un telefon cu Android dar tatal meu a spus ca o sa-mi cumpere altul cand o sa implinesc 18 ani laughing si asta va fi in decembrie anul asta. A spus daca vreau sa-mi cumpere un Galaxy s5 de Paste dar nu mai imi ia la 18 ani sau astept pana in decembrie sa-mi cumpere un telefon mai nou... Ce varianta sa aleg? Suna cam ciudat dar ma rog... laughing)

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu cred ca daca iti iei s5, ai sa plangi cateodata dupa iphone.

Răspuns utilizator avertizat
| Alelulu a răspuns:

Mai bine astepti pana la 18 ani poate intre timp apare ceva mai nou gen iph 7 laughing eu totusi as merge tot pe produsele Apple, desi sunt scumpe sunt f bune si nu au probleme. Si eu am tot 5 s si sunt f multumita de el happy ( inainte am avut si 3 si 4 si nu am avut probleme delocccc )

| NickPop a răspuns:

Samsung galaxy note 4