| GabyGaby7329 a întrebat:

Pot sa fac update de la android 4.4.2 la 5.0 lollipop chiar daca nu am primit actualizare?
P.S am un telefon Samsung Galaxy Young 2

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Da, poți prin rescrierea rom-ului, dar nu recomand acest lucru deoarece mai mult ca sigur vor apărea erori software deoarece hardware-ul telefonului nu este dimensionat pentru versiunea de soft dorită.Și telefoanele sunt ca și calculatoarele, iar dacă folosești soft neconform cu hardware-ul apar probleme.Succes