| Mihaitzaaaaaa12 a întrebat:

recent am achizitionat un Nokia lumia 520.
Cand vreau sa descarc si eu aplicatiile imi da o chestie cu famila mea.
Cine ma ajuta are fundita happy@@!

3 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont pe xbox live, daca vrei sa descrci ceva trebuie sa descarci de pe xbox din alta parte nu merge.

| Mihaitzaaaaaa12 explică (pentru barbutxxx):

Am cont dar atunci cand dau sa descarc scrie " Familia mea trebuie configurta inainte de a putea achizitiona acest element.
Cereti parintelui sa configureze setarile pentru familia mea pe windowsphone.com" Am intrat pe site dar nu stiu unde se configureaza

| Mihaitzaaaaaa12 explică:

Am gasit gata