| Skroll a întrebat:

Se apropie ziua mea si as vrea sa cumpar telefonul Nokia lumia 610 de pe site-ul telefonultau.eu. As vrea sa stiu daca pot avea incredere deplina in acest site si de ce este telefonul mai ieftin decat pe Vodafone

Răspuns Câştigător
| Sanziana88 a răspuns:

In general, magazinele mari au un adaos comercial mai mare. Spre exemplu, la eMAG o sa gasesti intotdeauna lucruri mai scumpe decat la alte magazine mai micute. Legat de incredere, de ce anume iti e teama? ca doar iti ofera garantie si plata o faci cand iti vine telefonul acasa, nu?

3 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Am auzit ca e foarte bun site-u colegi de ai mei au cumparat telefoane de pe telefonultau.eu si a zis ca curieru a fost gratuit si telefonul nu are nici o problema!

| vlady434 a răspuns:

Salut. Eu personal nu am incredere in astfel de site-uri, pentru ca trebuie sa ai mare atentie la termenii si conditiile impuse. Cred ca pretul mai mic este ori o promotie pentru perioada sarbatorilor, ori o pacaleala, ca sa te atraga sa cumperi. Mai bine ti l-ai lua de la Vodafone, pentru ca si ei fac reducere LA UNELE TELEFOANE.Pentru siguranta banilor tai, iti recomand sa te duci la Vodafone. Sper ca te-am ajutat.

| xLove a răspuns:

Pai eu zic sa incerci, iar daca nu primesti telefonul, poti face plangere la politie pentru inselaciune.