| YoAlLeKcS a întrebat:

Spuneti-mi si mie care ar fi cel mai bun telefon pana in 10-11 milioane de la cosmote sa fie va rog!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu te duci la Cosmote sa afli mai multe.Aici fiecare iti poate da un raspuns despre telefonul care ii place lui.

| YoAlLeKcS explică (pentru darrio2007):

Da dar nu vreau sa ma duc la cosmote sa i-au omul la intrebari am vrut sa aflu parerile voastre

| darrio2007 a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Acel om de care spui este platit pentru asa ceva.De-aia este pus acolo.Eu iti spun sa iei un anumit telefon.Te duci acolo.Nu il are.Ce faci? Vii inapoi pe TPU sa repeti intrebarea? Nu te supara pe mine dar esti naiv(a).

| YoAlLeKcS explică (pentru darrio2007):

Da dar mi se pare aiurea sa il intreb, sa imi raspunda si sa nu cumpar nimic! Eu vreau un telefon bun pentru al analiza pe net sa vad daca merita sau nu

| darrio2007 a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Ok.Am inteles.Tu vrei parerile celor care au telefoane de la Cosmote. Daca sunt bune sau nu.Eu am un Galaxy Mini de la Orange.De un an.Este bun.Mai mult de atat nu te pot ajuta.Imi pare rau.

| YoAlLeKcS explică (pentru darrio2007):

Asta este eu am vrut sa stiu niste telefoane bune in bani aia

| darrio2007 a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Ok.Pa.

| ionutz27 a răspuns:

Ia-ti un Samsung galaxy vezi tu ce model sau un Nokia belea