| Cubix181 a întrebat:

Sunt eu again, Cubix:))
Am o intrebare, pot sa rootez fara probleme un Allview P5 Quad cu urmatorul pachet de root?
http://uploaded.net/file/qdwj779r
Funda:D

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Telefonul nu va pati nimic, vei putea intra in recovery si vei putea sa faci restore din backup. Si eu am crezut la fel cand am esuat instalarea unui custom rom, dar dumnezeu o fost bun cu mine si mi-a adus aminte sa fac backup, iar acum telefonul merge de parca ar fi BMW.

6 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Nu sunt sigur, dar daca totusi iti faci curaj te sfatuiesc sa faci un backup.

| Cubix181 explică (pentru Andrei1099):

Pai da, dar daca imi bulesc telefonul cu ce ma mai ajuta backup-ul? Aidca nu stiu ce se intampla daca nu iti iese root-ul....eu credeam ca nu ti se mai deschide telefonul, dar daca nu merge root-ul si am backup pun backup-ul si merge?

| Cubix181 explică (pentru Andrei1099):

Multumesc pentru raspuns! Fundita xD!

| Andrei1099 a răspuns (pentru Cubix181):

Multumesc si eu! Daca mai nevoie de ajutor poti sa ma intrebi oricand.

| Cubix181 explică (pentru Andrei1099):

Pai as cam avea nevoie de unu bucata chestie laughing Adauga-ma pe mess ca sa vorbim in direct laughing Cubix181@Yahoo.Ro

| Andrei1099 a răspuns (pentru Cubix181):

Te-am bagat in lista, da-mi accept.