| IonelaaaS a întrebat:

Sunt pe abonament din decembrie, si totul a mers bine pana azi, azi am primit un mesaj si cand sa raspund la mesaj am primit alt mesaj de la 333 in care zicea"contul tau este inactiv, reincarca pana la..." dupa aia am sunat la credit info si imi zicea ca am nu stiu cati mb, mms.sms,minute nationale, in retea, in fine, Dupa am incercat sa sun pe cineva si imi zice ca sunt in perioada de gratie..Care e problema? Scuzati categoria dar e cea mai vizitata.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ti-ai platit facturile la timp, vezi sa nu ai cumva restanta, oricum tot la ei trebuie sa mergi sa te lamureasca in aceasta problema

| IonelaaaS explică (pentru Felys):

Da le-am platit.