| Catana_Alex_1998 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon, nu stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy j5 si Huawei P8. Ma puteti ajuta cu argumente.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P8 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| AlexandraColar a răspuns:

Samsung galaxy j5.E bun, am avut, merge repede, pot sa descarci multe aplicatii.

Răspuns utilizator avertizat
| d2a0v0i3d a răspuns:

Iphone 6s+ gold ii mai bun

| Catana_Alex_1998 explică (pentru d2a0v0i3d):

Nu ma apuc sa investesc in telefoane, si dupa o secunda de neatentie sa il sparg.