| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU,vreau sa cumpar un telefon care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:sintem de operare:Android; dotat cu:Bluetooth,WI-FI, GPS; exteriorul sa fie roz, mov sau rosu(este pentru sora mea); sa aiba un pret acceptabil(100ron-400ron).
Dau funda.

4 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Bună.

Eu nu am gasiT.
Te sfăTuiesc să mergi pe siteurile:
1.www.eMag.ro
2.www.Okazii.ro

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.cel.ro/......t-white-l/

E putin peste 400 de roni dar daca e pentru sora ta, parintii te vor ajuta. E un telefon foarte bun si cu pret tot :) Problema e ca nu e roz mov sau rosu, dar stiu fete in scoala care au asa telefoane si din pitipoance cu figuri in cap nu le scoate nimeni. SI albul e feminin, inspira puritatea, ordinea si gingasia pe care o au femeile in genereal (cam 70-75% :)) )