| Ionescu417 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon nou. Oscilez intre Alview x1 soul si Samsung Glaxy s3.Telefonul vreau sa il folosesc pentru jocuri aparute recent, poze si navigat pe internet. Daca puteti sa ma sfatuiti as fi recunoscator! Stiti cumva la ce pret va scadea Samsung Galaxy s4 dupa aparitia noului Samsung Galaxy s5?

2 răspunsuri:
| koopman a răspuns:

Iti sugerez sa strangi bani, calumea, observ ca ti-ai propus sa ti-l iei in mare parte pentru gaming, asteapta, strange bani si ia-ti Samsung Galaxy S5, iti spun sigur ca nu va regreta asteptarea, te va tine telefonul in jur de 3 ani doar pentru gaming sau chiar mai mult. Funda?

| RaK a răspuns:

Iti recomand S3.