| CranK71 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon. si nu stiu exact de care. dati-mi si mie niste idei (in afara de Samsung galaxy., iphone. sau xperia z) ce telefon mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Moraru_Ionut_1996 a răspuns:

Pai ar fi bun un LG optimus l9, sau hawei accscendent sau Vodafone smart 3 depinde in ce bani vrei sa te incadrezi.

4 răspunsuri:
| Crissu3005 a răspuns:

Orange San Remo

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Motorola sunt bune, e americana firma, moto x, droid, sau razr, si mai sunt Nokia lumia f. bine

| Blakc a răspuns:

Ti-as recomanda telefoane cu sistemul de operare BadaDroid. Eu am Samsung Wave Y si nu m-a dezamagit. Fara intarzieri, are un magazin. Samsung Wave y, Samsung Wave 2 / 3. Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

| Gabriel_Alexandru_1997 a răspuns:

Lg optimus l9 sau Htc One S...depinde si cat vrei sa dai pe telefon.