| andreirobert15 a întrebat:

vreau sa imi schimb telefonul, vreau sa imi iau un iphone 6 sai 6 plus dar faza e ca nu ma pot decide. Imi place mai mult 6 decat 6 plus dar faza ca daca i-au 6 plus il iau pentru baterie, daca i-au 6 il i-au pentru ca imi place. Pentru mine e importanta bateria!
deci ce sa imi i-au?
funda!

2 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Sfatul meu. Renunta la ideea de iPhone. Daca nu o faci acum, vei regreta dupa ce il vei avea.winking

| MskDesign a răspuns:

Bani aruncati aiurea! Ia-ti ceva pe Android si daca iti mai raman bani, ie-si cu iubita in oras.Multi dintre voi nu ati inteles ca iOS-ul este foarte limitat.Este destul ca sa vedeti acel mar muscat si gata.Cam asta este si poanta, acel mar reprezinta prostia muscata de toti.