| marian000 a întrebat:

vreau sa va intreb ce sa aleg dintre un iphone 4 simplu si un Alcatel one touch pop c7? care este mai bun ca perfomante? astept raspunsuri acord funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Iphone e mai bun la piese dar tot chinezii le asambleaza pana la urma si o fac bine cu marca americana.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu zic iPhone 4

| AliLina2 a răspuns:

Alcatel pop c7..mai bun..procesor mai mare, design frumos. face si poze foarte clare.

| marian000 explică:

Deci 2 la 2 pana acum laughing))

| Florian_Silviu_1996 a răspuns:

Deci... Depinde ce iti doresti tu. Eu sincer as alege Alcatel.