| LucianBoss a întrebat:

Vreau si eu un site in care pot comanda tablete de la chinezi!

Răspuns Câştigător
| pr0ph3t a răspuns:

Http://www.asiapads.com/en/ mai ieftin decat aici nu cred ca o sa gasesti :))

| LucianBoss explică (pentru pr0ph3t):

Unde vad cat costa?

4 răspunsuri:
| Andy88 a răspuns:

Pai mai bine iti iei o tableta Allview sau eboda ca te costa mai putin transportul iar alea chinezesti nu au nici macar garantie sau site cu informatii si actualizari de software pe care Allview le are. Mai bine iti iei un Allview alldro 3 speed quad cu1000 lei si astepti inca 2 luni si iti iei android 4.2 sau eboda impresspeed la 549 lei daca vrei mai ieftina insa are dual core... chestia e ca alea chinezesti au si android neoriginal fara google play sau alte functii, insa totul ramane la alegerea ta. oricum nu poti sa ajungi pe siteuri chinezesti pentru ca nu ai simbolurile lor la tastatura si daca ajungi nu o sa intelegi nimic. faci ce vrei sunt banii tai.

| LucianBoss explică (pentru Andy88):

Exista google translate...

| LucianBoss explică:

Credeam cai un cod USD...