| nicusor222 a întrebat:

Sall.TPU. Vreu sa-mi cumpar unul din telefoanele :Samsung galaxy s4 sau HTC ONE.Ce recomandati din cele 2-a telefoane.Din cate am intales ca Samsung galaxy s4 i-ar exploda bateria.Voi ce spune-ti asa este? Si care spune-ti sa il cumpar. Funda happy

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Cum sa explodeze bateria?laughingIntr-adevar unei fete din China i-a explodat un s3 in buzunar.Htc one are design mai "fashion"si are hardware-ul mai slab decat s4.Galaxy s4 sta mai bine pe partea de hardware dar e facut din plastic(poti sa iei de pe amazon o carcasa la vreo 50 de dolari si stai fara grija ca-l scapi si se sparge).Eu personal as alege s4

5 răspunsuri:
| Bogan9028 a răspuns:

S4 clar!

Apache
| Apache a răspuns:

HTC one.

http://www.youtube.com/watch?v=jpiPzgBJU9M

Ambele sunt niste super telefoane, dar HTC este un produs premium.

| nicusor222 explică (pentru hp8510p):

Msk

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

One are difuzoarele bune, e mai rezistent si arata mai bine. chiar daca s4 are procesor mai bun one ruleaza la fel de repede