| TDSDARK a întrebat:

Sall,vreau sa imi cumpar un s7 edge, dar nu ma pot hotarî pe ce culoare sa-l cumpar. Pareri?

Răspuns Câştigător
| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
Mie, fiind fata, imi place mult cel roz sau cel auriu. Daca esti baiat, iti recomand negru deoarece l-am vazut in realitate si arata chiar bine.
O seara frumoasa!

5 răspunsuri:
| IoanaIonuca a răspuns:

Mie imi plac mult cele argintii. Cand mi-am luat telefonul au fost doar aurii sau negre, si l-am ales pe cel negru. Acum, cu atatea pareri, o sa iti fie si mai greu laughing Ar trebui sa mergi intr-un magazin sa le vezi "live" pe fiecare. Poate in poze iti place o culoare si cand o vezi sa nu-ti mai placa.

| JackTD a răspuns:

Gold/Black

| Ionute2018 a răspuns:

Dupa parerea mea, cumpara-ti pe acel albastru inchis, sau ce iti place tie dar inchise pentru ca, cele deschise se vor pune repede amprenta pe ele, si cred ca nu ar fi placut.bafta multa

| p3mery a răspuns:

Gold

| mihneadan a răspuns:

Ai putea incerca Silver cum am eu.Mie imi place.