| ReVeRs a întrebat:

Sall vreau sa imi fac un abonament la cosmote la un Samsung galaxy s3 mini dar nu pe numele meu pe numele bunicii mele. daca nu mai platesc abonamentul ce se poate intampla? in afara de facturi amenintari si alte dastea..se poate sa o execute silit? sau sa ii opreasca pensia (de pe card )?

1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

O vor executa silit, probabil ca i se va retine o suma lunar din pensie, pana la 30%. Sfatul meu este sa strangi bani sau sa-ti iei un telefon pe care ti-l permiti, nu sa aduci necazuri familiei pentru un rahat de telefon depasit.Succes!